BYRÅ, sent 1800-tal, brännmärkt, mindre modell.

319807. BYRÅ, sent 1800-tal, brännmärkt, mindre modell.

Otydlig brännmärkning. Höjd 83, bredd 42, bredd 59 cm.

Fanerskador, maskstungen, repa på toppskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 908