KONSOLBORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

319761. KONSOLBORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Stenskiva. Förgylld nederdel.
Längd 76cm.
Bredd 35.
Höjd 45.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenskiva. Förgylld nederdel.
Längd 76cm.
Bredd 35.
Höjd 45.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 927