JAKTSCHATULL, med 12 glas, 1900-talets mitt.

319756. JAKTSCHATULL, med 12 glas, 1900-talets mitt.

Schatullets storlek: längd 47, höjd 14 cm
Innehåller 6 glas, samt 6 snapsglas.

Ett glas avviker i storlek, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 702