SKOLPLANSCHER, 2 st, kamel samt elefant. 1900-talets första hälft.

319747. SKOLPLANSCHER, 2 st, kamel samt elefant. 1900-talets första hälft.

105 x 80 cm.

Bruksslitage skador, fläckar, missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

105 x 80 cm.

Antal besök: 2 127