SKOLPLANSCHER, 3 st, bl.a. get samt vildsvin. 1900-talets första hälft.

319741. SKOLPLANSCHER, 3 st, bl.a. get samt vildsvin. 1900-talets första hälft.

105 x 80 cm.

Bruksslitage skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

105 x 80 cm.

Bruksslitage skador, fläckar.

Antal besök: 1 042