KLAFFBYRÅ, 1800-tal.

KLAFFBYRÅ, 1800-tal.
319724. KLAFFBYRÅ, 1800-tal.

Ekträ.

Längd 97 cm
Bredd 46 cm
Höjd 129 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Översta skiva, toppdel, lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
319724. KLAFFBYRÅ, 1800-tal.

Ekträ.

Längd 97 cm
Bredd 46 cm
Höjd 129 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Översta skiva, toppdel, lös.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 115