LOCK, porslin, imari, Japan, 1900-tal.

319722. LOCK, porslin, imari, Japan, 1900-tal.

Dekor med blommor och bladverk i järnrött, blått och guld.
Höjd ca. 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 771