OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. La Comedia olja på pannå, 1600-tal, osignerad.

319709. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. La Comedia olja på pannå, 1600-tal, osignerad.

25 x 17 cm.

Åldersslitage samt något maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 17 cm.

Antal besök: 1 559