PILBÅGE, med tillbehör, 13 delar, 1900/2000-tal.

319653. PILBÅGE, med tillbehör, 13 delar, 1900/2000-tal.

Pilbåge Royal Junior, höjd 156,5 cm
10 pilar i behållare, diameter 5 mm, Carbon fun Light, Beman
Tavla på stativ, längd 65, höjd 112 cm.

Vadderingen på tavlan med skador, i övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 341