SILVERFÖREMÅL, 1800-1900-tal, vikt ca. 275 gram.

319649. SILVERFÖREMÅL, 1800-1900-tal, vikt ca. 275 gram.

Ströare, 1800-tal.
Dosor med mera.

Bruksslitage.
Inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ströare, 1800-tal.
Dosor med mera.

Bruksslitage.
Inskription.

Antal besök: 694