STRÖSOCKERSKÅL och SKRIN, nysilver, 1900-tal.

319616. STRÖSOCKERSKÅL och SKRIN, nysilver, 1900-tal.

Skålens höjd 32 cm, skrin, längd 18 cm, bredd 13 cm, höjd 11 cm.

Bruksslitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nyckel saknas.

Antal besök: 1 400