GLAS OCH FLASKA, 1800-tal.

GLAS OCH FLASKA, 1800-tal.
319604. GLAS OCH FLASKA, 1800-tal.

Höjd ca. 14-20 cm.

Bruksslitage. Flaska med tillverkningsnagg. Nagg på flaskmynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 14-20 cm.

Antal besök: 768