SPEGEL, teak 50-tal, Glas och Trä AB.

3196033. SPEGEL, teak 50-tal, Glas och Trä AB.

höjd 103 cm, bredd 62 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 103 cm, bredd 62 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 930