SNEDKLAFFSEKRETÄR, empirestil, 1900-tal.

319589. SNEDKLAFFSEKRETÄR, empirestil, 1900-tal.

Längd 92, bredd 54, höjd 107 cm.

Slitage, repor, skador, delar saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 809