ELDKORG, smide, allmoge, 1700-tal.

319571. ELDKORG, smide, allmoge, 1700-tal.

På avbruten träpinne.
Höjd ca. 68 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

På avbruten träpinne.
Höjd ca. 68 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 1 434