SÅLL MM, allmoge, 1800-1900-tal.

319554. SÅLL MM, allmoge, 1800-1900-tal.

Såll, diameter ca. 78 cm.
Dockvagga, form mm.

Slitage. Skopa med skador. Nagg på flaska. Såll med skada på handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Såll, diameter ca. 78 cm.
Dockvagga, form mm.

Antal besök: 1 371