PARTI ART DÉCO, 3 delar, brons, 1930-tal.

319553. PARTI ART DÉCO, 3 delar, brons, 1930-tal.

Cigarettställ: GAB Brons. Höjd 7 cm.
Spegel: Ystad Brons. Carl Einar Borgström. Längd 25 cm.
Skohorn: Grepp i mässing med floral dekor. Längd 42 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 925