Cigarettställ: GAB Brons. Höjd 7 cm.
Spegel: Ystad Brons. Carl Einar Borgström. Längd 25 cm.
Skohorn: Grepp i mässing med floral dekor. Längd 42 cm.
Bruksslitage, repor, märken.
Bruksslitage, repor, märken.