SIDEBOARD, Swedish Grace, 1920-tal.

3195158. SIDEBOARD, Swedish Grace, 1920-tal.

Höjd ca 87-100 inklusive överdel på skivan, längd ca 150x55 cm
OM: Vinst i Stockholms Hantverksförenings lotteri 1921, sannolikt möbel omnämnd i Stockholms Stads Handtverksföreningslotteri 5 Okt 1921.

Bruksslitage, märken, avslag, högerskåp saknar nyckelbussning, låset fungerar ej.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 751