SLAGBORD, rokoko, 1700-tal.

31950. SLAGBORD, rokoko, 1700-tal.

Längd 120, total bredd 175, höjd 74,5 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat (klaffarna förlängda).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 442