PARTI KLOCKOR, 4 st, bla Certina New Art. 1900-tal.

319508. PARTI KLOCKOR, 4 st, bla Certina New Art. 1900-tal.

Armbadsur, Certina New Art. Vincenza Quartz. Mormorsur, Bemontoir. Väckarklocka, Werstclox.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 1 010