319486. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, "Bergshamra", Carl Malmsten, ITA, Igelstaverken AB, 1900-tal.
4 stolar, brickmärkning finnes, Rygghöjd: 85 cm
Bordens Längd 119,5 cm, Bredd 72 cm, Höjd 69 cm
Bord med brickmärkning.
Åldersslitage. Bruksslitage.
En stol vinglig. En stol skadad.