ARNE YDERLAND. Landskapsmotiv och figurscen, olja på pannå, 2 st.

319480. ARNE YDERLAND. Landskapsmotiv och figurscen, olja på pannå, 2 st.

41 x 56,5 cm
40 x 26,5 cm.

Åldersslitage.
Landskapsmotiv oramad.
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 56,5 cm
40 x 26,5 cm.

Åldersslitage.
Landskapsmotiv oramad.
Färgbortfall.

Antal besök: 1 170