ARNE YDERLAND. Blomsterbukett, olja på pannå, signerad och daterad -73.

319479. ARNE YDERLAND. Blomsterbukett, olja på pannå, signerad och daterad -73.

52 x 39,5 cm.

Oramad.
Åldersslitage.
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 39,5 cm.

Oramad.
Åldersslitage.
Färgbortfall.

Antal besök: 1 049