HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

319474. HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Ca. längd 90, bredd 41, höjd 113 cm.

Slitage, repor, slagmärken, fläckar, färgbortfall.
Nedre list lös.
Dörrar lösa, saknar gångjärn och lås.
Renoverad och kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nedre list lös.
Renoverad och kompletterad.

Nycklar saknas.

Antal besök: 953