Ca. längd 90, bredd 41, höjd 113 cm.
Slitage, repor, slagmärken, fläckar, färgbortfall. Nedre list lös. Dörrar lösa, saknar gångjärn och lås. Renoverad och kompletterad.
Nycklar saknas.