PIEDESTAL, bronserat trä med marmorskivor, 1900-talets mitt.

319469. PIEDESTAL, bronserat trä med marmorskivor, 1900-talets mitt.

Piedestal, bronserat trä samt två skivor i grå marmor.
Fötter i form av tassar.
Höjd 70,5 cm.

Marmorskiva defekt. Spräckt samt nagg.
Sned.
Slitage.
Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fötter i form av tassar.
Höjd 70,5 cm.

Sned.
Slitage.
Avslag.

Antal besök: 1 235