CAMÉBROSCH, förgyllt silver, 1951.

3194664. CAMÉBROSCH, förgyllt silver, 1951.

Mått 34x27 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 34x27 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 564