ARNE YDERLAND. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad -46.

319458. ARNE YDERLAND. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad -46.

52 x 40 cm.

Åldersslitage.
Ramen sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 40 cm.

Åldersslitage.
Ramen sitter löst.

Antal besök: 1 018