GOLVLAMPA, höj och sänkbar, 1960-tal.

319443. GOLVLAMPA, höj och sänkbar, 1960-tal.

Golvlampa, ek, höj och sänkbar, 1960-tal
Höjd tot ca 160 cm.

Bruksslitage, skärmen lös, ej genomgången el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd tot ca 160 cm.

Antal besök: 866