Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Övrigt
HERRBETJÄNT, märkt "Made in Italy specially for KF", 1900-talets andra hälft.
319442. HERRBETJÄNT, märkt "Made in Italy specially for KF", 1900-talets andra hälft.
Mörkbetsat trä.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mörkbetsat trä.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 224