BORD med stenskiva, underrede i mässing, 1900-tal.

31944. BORD med stenskiva, underrede i mässing, 1900-tal.

Diameter 65, höjd 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 65, höjd 47 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 549