HÖRNSKÅP, allmogestil, 1900-talets första hälft.

319439. HÖRNSKÅP, allmogestil, 1900-talets första hälft.

Längd 104, bredd 66, höjd 205.

Bruksslitage, slagmärken, repor samt fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 884