BÅTVENTILER, 2 st. Tidigt 1900-tal.

3194322. BÅTVENTILER, 2 st. Tidigt 1900-tal.

Mässing. Diameter 21 cm.

Slitage och patinerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Diameter 21 cm.

Slitage och patinerade.

Antal besök: 402