GRÖTSKÅL, tenn, Per Fredrik Wigholm, Arboga, 1864.

319425. GRÖTSKÅL, tenn, Per Fredrik Wigholm, Arboga, 1864.

Diameter 21 cm.

Slitage, bucklor, repor samt intryckningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 21 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 182