Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Teknika & Nautika
RADIOAPPARATER, 2 st, AGA Transistor, 1900-tal.
319415. RADIOAPPARATER, 2 st, AGA Transistor, 1900-tal.
Modell nr 3314 samt 3609.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Modell nr 3314 samt 3609.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 183