BORDSLAMPA, signerad Kosta Ax BA 69.

319387. BORDSLAMPA, signerad Kosta Ax BA 69.

Höjd utan skärm ca 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd utan skärm ca 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 131