319386. LYKTOR, 2 st, SJ Nife samt Karlskrona Lampfabrik.
Lykta, Signallampa SJ, NIFE. Höjd 24,5 cm.
Lykta med oljebrännare, Karlskrona Lampfabrik. Höjd 30 cm.
Ej funktionstestade.
Kraftigt slitage.
Ommålade.
Lykta "Karlskrona Lampfabrik" lucka defekt.
SJ lykta med bucklor.