RADIOAPPARAT, Philips, 1900-talets mitt.

319363. RADIOAPPARAT, Philips, 1900-talets mitt.

Höjd 43, längd 67 cm.

Slitage. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43, längd 67 cm.

Slitage. Ej funktionsgaranti.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 181