PIEDESTAL, med stenskivor, 1900-tal.

319288. PIEDESTAL, med stenskivor, 1900-tal.

Höjd ca 66 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 66 cm.

Slitage.

Antal besök: 641