KARMSTOLAR, ett par, nyrokokostil, 1900-tal.

31928. KARMSTOLAR, ett par, nyrokokostil, 1900-tal.

Mahogny, skuren dekor på krönet med vinranka, rosa klädsel.

Bruksslitage, ena stolen med kaffefläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 693