PO STRÖM. Golvlampa, "Lins", IKEA, 1970-tal.

3192709. PO STRÖM. Golvlampa, "Lins", IKEA, 1970-tal.

Gullackerad metall, kupa i vit akryl.
Höjd 111 cm.

Bruksslitage, färgbortfall på fot samt ett mindre vid kuphållare. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 111 cm.

Antal besök: 1 440