BYRÅ, 1800/1900-tal.

BYRÅ, 1800/1900-tal.
319260. BYRÅ, 1800/1900-tal.

Längd 82, bredd 29, höjd 96 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!
319260. BYRÅ, 1800/1900-tal.

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 851