RING, 18k guld med briljant 0,32ct, Garantidiamanter Ab Österskär, 1970-tal.

319233. RING, 18k guld med briljant 0,32ct, Garantidiamanter Ab Österskär, 1970-tal.

Medföljer certificat, enligt certificat Top Wesselton / Internally Flawless.
Ringstorlek ca 16,5.
Vikt ca 2,4 gram.

Bruksslitage, troligen justerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 16,5.
Vikt ca 2,4 gram.

Antal besök: 902