Längd 174 cm. Höjd 75 cm. Bredd 59.5 cm.
Skiva med fläckar. Dekorelement/relief saknas på lucka. Repor/slitage. Fanérskador. OBS, nyckel fungerar enbart till en lucka.
Nyckel/nycklar finns.