SIDEBOARD, björk, barockstil, 1930-tal.

319210. SIDEBOARD, björk, barockstil, 1930-tal.

Längd 174 cm. Höjd 75 cm.
Bredd 59.5 cm.

Skiva med fläckar. Dekorelement/relief saknas på lucka.
Repor/slitage. Fanérskador.
OBS, nyckel fungerar enbart till en lucka.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 174 cm. Höjd 75 cm.
Bredd 59.5 cm.

Repor/slitage. Fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 991