MADELEINE PYK. Komposition, färgliotografi, signerad och numrerad 1598/5000.

31916. MADELEINE PYK. Komposition, färgliotografi, signerad och numrerad 1598/5000.

56 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 920