SOFFBORD, Alberts, Tibro, 1950-tal.

3191451. SOFFBORD, Alberts, Tibro, 1950-tal.

Längd ca. 93 cm. Bredd ca. 53 cm. Höjd ca. 56 cm. Stämpelmärkt.

Repor. Fläckar. Bruksslitage.

Tema

Månadsauktion januari

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor. Fläckar. Bruksslitage.

Tema

Månadsauktion januari

Antal besök: 1 115