ROLAND K NILSSON. Rumsinteriör. Färglitografi, signerad, numrerad 8/250, daterad 1967.

319144. ROLAND K NILSSON. Rumsinteriör. Färglitografi, signerad, numrerad 8/250, daterad 1967.

51x39 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

51x39 cm.

Antal besök: 770