CHIFFONJÉ, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, 1800-tal.
319136. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Längd 102, bredd 50, höjd 136 cm.

Bruksslitage, renoverad, senare beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!
319136. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Antal besök: 1 276