VAS, Sven Palmqvist, Expo 488 68, Orrefors, signerad.

319122. VAS, Sven Palmqvist, Expo 488 68, Orrefors, signerad.

Grön glasmassa med inneslutna bubblor. Höjd 20 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 869