SKÅL PÅ FOT, två delad, pressglas, 1900-talets början.

319121. SKÅL PÅ FOT, två delad, pressglas, 1900-talets början.

höjd 28 cm, diameter 31,5 cm.

nagg och en spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 28 cm, diameter 31,5 cm.

nagg och en spricka.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 858