FÖRTÖJNINGSRING tidigare enligt uppgift för ångbåt, järn, 1900-tal.

319119. FÖRTÖJNINGSRING tidigare enligt uppgift för ångbåt, järn, 1900-tal.

Längd ca 88 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 88 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 795